Най-четени
1. radostinalassa
2. ivandimitrovbets
3. zahariada
4. planinitenabulgaria
5. iw69
6. wonder
7. kvg55
8. mt46
9. mimogarcia
10. varg1
11. rosiela
12. getmans1
13. hadjito
14. noshkov
2. ivandimitrovbets
3. zahariada
4. planinitenabulgaria
5. iw69
6. wonder
7. kvg55
8. mt46
9. mimogarcia
10. varg1
11. rosiela
12. getmans1
13. hadjito
14. noshkov
Най-активни
1. sarang
2. mimogarcia
3. radostinalassa
4. djani
5. panazea
6. iw69
7. savaarhimandrit
8. deathmetalverses
9. no1name
10. dominos
2. mimogarcia
3. radostinalassa
4. djani
5. panazea
6. iw69
7. savaarhimandrit
8. deathmetalverses
9. no1name
10. dominos
Постинг
25.04 08:00 -
Когато натежава тишината... (stela50)

Автор: stela50
Категория: Лични дневници
Прочетен: 18720758
Постинги: 1642
Коментари: 25864
Гласове: 60663
https://stela50.blog.bg/

Тя много обичаше есента. Може би защото беше родена през септември. А пролетта й отиваше толкова много!
Обожаваше музиката и живописта. Книгите бяха нейна професия, страст и живот. Беше влюбена в Джонатан Ливингстън Чайката, цитираше често Ричард Бах.
Таня Милчева… Танечка… stela50...
Напуснала ни е, без да разберем - тихо, кротко, ненатрапчиво, както живя. Точно преди 40 дни, на 17 март, недочакала Първата пролет. Остави след себе си топло ухание - на лятна привечер, на нежност и тъга, на доброта и любов. И празнина... и спомен завинаги, с обич...
Сбогом, мила Таня!
Да е лек полетът на душата ти към вечността!

.jpg)

Картините са от блога на stela50.
ПОСЛЕДНО СБОГОМ !
ПОКЛОН!
ОТМА - техните усмивки
Созопол след повече от тридесет години
Най - доброто средство против паразити
Созопол след повече от тридесет години
Най - доброто средство против паразити
Искрени съболезнования на семейството й!
Да почива в мир!
Една добра душа отлетя в безкрая докоснала всеки от нас с топлотата си.
цитирайДа почива в мир!
Една добра душа отлетя в безкрая докоснала всеки от нас с топлотата си.
Светла ще е паметта за уникалната,неповторима и много талантлива Таня Милчева(stela50).Всички нейни приятели тук в блог.бг й се радвахме .Нейната поезия е красива и се усеща много искреност и силни емоции с дълбочина с която успява да те докосне.Такава великолепна поезия може да създаде само стойностна и интелигентна личност като нея!Поклон пред паметта за поетесата и човека който беше!
Поздравления за прекрасния ти постинг мила Вени посветен на нея и в нейна памет!
цитирайПоздравления за прекрасния ти постинг мила Вени посветен на нея и в нейна памет!
С Таня имахме много добри, приятелски отношения...
Да почива в мир!...
цитирайДа почива в мир!...
2006 бе годината, в която се регистрирах на платформата...Страхотни хора имаше тук, толкова чудесни светли личности, които с годините се разпиляха, изгубиха се, отлетяха...Мъчно ми е, че и Стела 50, Таня от Пловдив се присъедини към това ято, да и е широко и светло на нежната добра душа!Бог да я помилва!
цитирайЕдна нежна душа си е отишла! Да е светъл пътят й!
Поклон пред паметта на Таня!
цитирайПоклон пред паметта на Таня!
Очаквах да прочета нещо красиво, но това е много тъжно.
Да почива в мир!
цитирайДа почива в мир!
Моля те от сърце и със сълзи на очи да ми простиш!
На 18 март ми съобщиха, че си ни напуснала завинаги...
Съобщиха ми вероятно с мисълта, че ще съобщя за дългия ти път към звездите...
Не го направих, а сега ми тежи!
Обадих се на няколко души от блога и им предадох скръбната вест.
Прости ми, Таня!
Не написах пост за теб, ти която ми беше толкова скъпа!
Почти всеки ден си спомням за теб с обич, безкрайна тъга и тежест в душата си.
Прости ми, мила, топла и нежна Таня!
Дори днес си мислех за теб. Знаеш. Ти вече виждаш и знаеш всичко...
Помислих си, че вече наближават онези 40 дни..., а те са били вчера...
Светла да е паметта за теб у всички, които те обичаме!
ПОКЛОН!
Венетче, благодаря ти за светлия спомен за Таня! За прекрасните, топли и изпълнени с обич и преклонение пред нея думи!
Благодаря ти за сълзите, които отново напират в очите ми за нея!
Благословена да си!
цитирайНа 18 март ми съобщиха, че си ни напуснала завинаги...
Съобщиха ми вероятно с мисълта, че ще съобщя за дългия ти път към звездите...
Не го направих, а сега ми тежи!
Обадих се на няколко души от блога и им предадох скръбната вест.
Прости ми, Таня!
Не написах пост за теб, ти която ми беше толкова скъпа!
Почти всеки ден си спомням за теб с обич, безкрайна тъга и тежест в душата си.
Прости ми, мила, топла и нежна Таня!
Дори днес си мислех за теб. Знаеш. Ти вече виждаш и знаеш всичко...
Помислих си, че вече наближават онези 40 дни..., а те са били вчера...
Светла да е паметта за теб у всички, които те обичаме!
ПОКЛОН!
Венетче, благодаря ти за светлия спомен за Таня! За прекрасните, топли и изпълнени с обич и преклонение пред нея думи!
Благодаря ти за сълзите, които отново напират в очите ми за нея!
Благословена да си!
Сега разбирам, че е заминала! Светъл да е пътят и!
цитирайДа почива в мир Таня! Безкрайни спомени с нея!
Разкошни стихове!
Благодаря, Вени, че ни удостои с новината!
цитирайРазкошни стихове!
Благодаря, Вени, че ни удостои с новината!
Мир и светлинка за добрата й душа!!!
Поклон!🥲🥲🥲
цитирайПоклон!🥲🥲🥲
Да почива в мир.
цитирайОтиде си от нас една Светла личност, която освен с поетичната дарба беше орисана да е добра майка, колега, приятел.
Трудно ми е, да пиша, болката за нея е силна, ние бяхме близки. Тя излъчваше доброта и благост.
Светло да ти е, мила Танечка! Липсваш ми, липсваш и на приятелите от блог.бг!
Поклон!
цитирайТрудно ми е, да пиша, болката за нея е силна, ние бяхме близки. Тя излъчваше доброта и благост.
Светло да ти е, мила Танечка! Липсваш ми, липсваш и на приятелите от блог.бг!
Поклон!
Скъпи приятели:
wonder
emi1ts
mt46
marrta
leonleonovpom2
troia
katan
zemela
avangardi
erato7
kometapg
tota
Благодаря ви, че се спряхте тук, че заедно си спомнихме за прекрасната наша Таня! Защото човек е жив, докато го има споменът за него!
Нашата незабравима stela 50 завинаги ще остане в сърцата ни - и в историята на blog, с добротата и нежността, с усета си за красота, с таланта на перото и мъдростта на душата си!
Обичаме те, мила Танче!
Поклон!
Да е лек пътят ти към вечността!
цитирайwonder
emi1ts
mt46
marrta
leonleonovpom2
troia
katan
zemela
avangardi
erato7
kometapg
tota
Благодаря ви, че се спряхте тук, че заедно си спомнихме за прекрасната наша Таня! Защото човек е жив, докато го има споменът за него!
Нашата незабравима stela 50 завинаги ще остане в сърцата ни - и в историята на blog, с добротата и нежността, с усета си за красота, с таланта на перото и мъдростта на душата си!
Обичаме те, мила Танче!
Поклон!
Да е лек пътят ти към вечността!
Мир и светлина Таня.
Мерси Вени.
цитирайМерси Вени.
astrojozi19 написа:
Мир и светлина Таня.
Мерси Вени.
Мерси Вени.
Благодаря, мила Жози!
Бог да прости Таня!
Поклон!
Търсене




